• 342
    بازدید
  • 0
    لایـک
  • 1
    دنبالرها
 
الکترو حرارت راد
کروکی آنلاین
تبلیغات
درباره ما

با سلام
احتراما بدینوسیله مختصری از سیستم Heat Tracing که بر اساس استـانداردهـای بین المـللی، تنها روش موثر و مطمئن ، جهت جلـوگـیری از یخ زدگی و تثبیت دمای سیال داخل خطوط لوله و مخازن می باشد و کاربرد فراوان در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و همچنین نیروگاهها دارد به شرح ذیل تقدیم حضور می گردد.
تجربه ثابت می کند که عایقکاری در تمام شرایط جوی قادر به پیشگیری از انجماد، یخ زدگی، کندی و لخته شدن حرکت سیال درون خطوط لوله و مخازن و غیره در تاسیسات نخواهد بود . به استناد آئین نامه مشخصات فنی عمومی تاسیسـات مکانیکی ســاختمان ها (نشریه شماره 4-128) گرم کردن سیستم هایی مانند مخازن و خطوط لوله، تنها روش مطمئن برای جلوگیری از یخ زدن سیال درون سیستم می باشد که کابل های حرارتی تثبیت دما یا Electrical Heat Tracing از بهترین راه های رسیدن به این هدف است .
مهمترین مصارف این سیستم در بحث صنعتی و تجاری- مسکونی به شرح ذیل می باشد :
کاهش ویسکوزیته و جلوگیری از انجماد سیال که نتیجه آن پمپاژ آسانتر خواهد بود
گرمایش از کف
کاهش ایجاد و شکل گیری هیدراتها و موم ها در سیالات هیدرو کربنی
Ramp پارکینگها و راه پله و تراس
افزایش درجه حرارت خطوط لوله ،مخازن و تانکرها و Hopper ها در طی خاموشی
گرمایش خطوط لوله و مخازن آتش نشانی و Sprinkler و ......
رفع میعان و کندانس که میتواند باعث ایجاد ناخالصی در پودرهای خشک گردد
گرمایش لوله کشی های آب فاضلاب و فیکسچر و ....
جلوگیری از جذب آب گازها ، بعلت از دست دادن فشار در اتصالاتی مانند شیر فلکه ها و .... گرمایش پشت بام ، Gutterها و ناودان های جمع آوری آب باران
جبران و متعـادل نمودن تلفـات حرارتی در خطوط لولـه ، تانکـرهـا ، مخـازن ، Hopper ها و ....که در مجاورت فشار هوا قرار دارند.
گرمایش و جلوگیری از یخ زدگی مسیرهای پر رفت آمد در مجتمع های مسکونی
معرفی خدمات شرکت الکترو حرارت رادRadTrace
با توجه به توضیحـات اجمـالی فوق شرکت فنی و مهنـدسی RadTrace آمـاده ارائه خدمـاتی نظیر طراحی و مهندسی، مشـاوره، نصب، راه اندازی، مدیریت پروژه و آموزش نگهداری در زمینه سیستم های نوین Electrical Heat Tracing به کلیه سازمانها ، ارگانها و شرکت های ذیربط می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم " Heat Tracing Electrical " مصارف و کاربردهای این سیستم، می توانید به سایت www.radtrace.ir مراجعه نمایید .

شهر : تهران
آخرین بروزرسانی : 1 سال پیش

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
آدرس : 09366344528
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد