گشتا صنعت مشهد


محمد بهادری
  • 455
    بازدید
  • 0
    لایـک
  • 0
    دنبالرها
 
گشتا صنعت مشهد
کروکی آنلاین
تبلیغات
درباره ما

گشتا صنعت مشهد در سال 1377 در راستای ارائه خدمات تخصصی در زمینه دستگاههای تاریخزن فعالیت خود را آغاز نمود.
در سالهای بعد با ساخت دستگاه شرینک پک،بسته بندی،پرده هوا و و توزیع دستگاههای مورد نیاز صنایع غذایی و بسته بندی کشور، فعالیت خود را گسترش داده و به طور مستمر در عرصه صنعت کشور فعال بوده است و سعی نموده گامی هر چند کوچک در جهت خدمت به صنایع کشور بردارد.
گشتا صنعت مشهد سعی نموده با ارائه دستگاههای با کیفیت و سرویس دهی و خدمات مطلوب، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
و اکنون در دومین دهه از فعالیت خود افتخار می کند که دستگاههای این شرکت در اقصی نقاط میهن عزیزمان و کشورهای همجوار در حال کار می باشد و اینک توانمندتر از گذشته و با محصولات متنوع تر، آماده ارائه خدمات به صنایع کشور می باشد.

مزایای خرید از گشتا صنعت مشهد

1)نصب بیش از هزاران دستگاه در سراسر کشور و داشتن رزومه کاری قوی،این اطمینان را برای شما فراهم می آورد که دستگاههای مطمئن در خط تولید خود داشته باشید
2)بیش از 17 سال است که در بازار دستگاههای تاریخزن پیشگام می باشیم،گارانتی و خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی این توانایی را ایجاد می نماید تا در کنارتان از سرمایه گذاری شما محافظت کنیم.
3)تنوع دستگاه های ارائه شده این امکان را به شما می دهد تا با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید،مناسبترین سرمایه گذاری و بهترین انتخاب را داشته باشید.
4)سوابق طولانی در ارائه دستگاههای جدید و تنوع دستگاهها شما را از داشتن یک شریک تجاری و تامین کننده قوی،جهت همکاری بلند مدت مطمئن می سازد.


شهر : خراسان رضوي
آخرین بروزرسانی : 1 سال پیش

اطلاعات تماس
شهر : خراسان رضوي
تلفن :
آدرس : مشهد-بزرگراه آسیایی- آزادی 133 -خیابان اول سمت راست پلاک 27
موبایل :
وب سایت : www.gashtasanat.com
فکس :
آدرس : مشهد-بزرگراه آسیایی-آزادی 133- خیابان اول سمت راست پلاک 27
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد