شرکت برنج دمین


مسعود برغندان
  • 1628
    بازدید
  • 1
    لایـک
  • 0
    دنبالرها
 
شرکت برنج دمین
کروکی آنلاین
تبلیغات
درباره ما

فروش برنج ایرانی طارم محلی فریدونکنار – شرکت برنج دمین

وب سایت : http://www.damin.ir

تلفن : 22960773 - 021

مشاوره تخصصی : 09118247832

پیشنهادات و انتقادات : 09121970342

این مجموعه حاصل تلاشِ جمعی ، گروهی نیروی متعهد می باشد که با تکیه بر چندین دهه تجربه تخصصی در زمینه تولید برنج قصد دارند با توجه به خلاء گسترده برنج شناسی در سطح عموم مردم و عدم عرضه استاندارد و اصولی برنج ایرانی ، اقدام به شناخت ، تهیه و توزیع برنجِ ایرانیِ درجه یک در سطح کشور نموده تا اصلی ترین نیاز غذایی خانواده ایرانی را با برترین کیفیت تامین نماید .

شرکت دمین به دلیل فروش مستقیم برنج از شمال ، یکی از بهترین فروشنده های برنج طارم فریدونکنار می باشد که برنج طارم محلی فریدونکنار را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد .

شرکت دمین با انتخاب شالیزارهای تالابی فریدون کنار ( تالاب : محل اسکان پرندگان مهاجر میباشد که به سبب تولید کود طبیعی توسط این پرندگان ، تولید برنج ارگانیک به صورت طبیعی و بدون استفاده از کود شیمیایی ، برای کشاورز فراهم می شود . ) و خرید مستقیم محصولات این شالیزارها از کشاورزان هم اکنون این محصولات را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد .

مشتریان گرامی می توانند جهت تست محصولات ابتدا از طریق سایت http://www.damin.ir اقدام به خرید محصولات نمونه در بسته بندی های 2 و 3 کیلویی نموده و از طریق شرکت پست در درب منزل تحویل گیرند .

http://ebazaar-post.ir/link.aspx?id=25352

http://ebazaar-post.ir/link.aspx?id=28927

پس از تجربه طعم و عطر واقعی برنج طارم محلی فریدون کنار می توانید این محصول را در بسته های 10 و 20 کیلویی به صورت عمده از فروشگاه خریداری نمایید .

آدرس مستقیم فروشگاه اینترنتی :

http://damin.ir/shop-rice/products-group.html

هزینه ارسال تا شهر تهران ( باربری شوش یا ترمینال شرق ) رایگان و هزینه ارسال تا سایر شهرستان ها بر عهده مشتری می باشد . همچنین مسئولیت یا احیاناً هزینه تحویل گیری محصول با ارائه کارت شناسایی از باربری یا ترمینال برعهده مشتری می باشد .

تهران - بزرگراه مدرس - نبش میرداماد - روبروی اداره ثبت شرکتها - ساختمان ندا آرا - طبقه 5 - واحد 15 - کد پستی

شهر : تهران
آخرین بروزرسانی : 3 سال پیش

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
فکس :
موبایل :
پست الکترونیک :
وب سایت : damin.ir
کد پستی : 1549943351
آدرس : تهران - بزرگراه مدرس - نبش میرداماد - روبروی اداره ثبت شرکتها - ساختمان ندا آرا - طبقه 5 - واحد 15
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد